Na zdjęciu widać grupę ludzi w klasie, którzy są sami interakcją. Jeden z nich wydaje się być w trakcie prezentacji lub zgłoszenia dla uczestników.

Wręczenie nagród i dyplomów uczestnikom konkursu plastycznego pn ”Najpiękniejsza Kartka Wielkanocna„ i „Najpiękniejszy Stroik Wielkanocny”

W dniach 26.03.2024r. i 27.03.2024r. w placówkach szkolnych z terenu gminy Wierzbno  odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów uczestnikom konkursu plastycznego pn” Najpiękniejsza Kartka Wielkanocna „ i „Najpiękniejszy Stroik Wielkanocny”.

Dzieci wraz z nauczycielem oraz wójtem podczas sadzenia tulipanów, wszyscy stoją w rządku, uśmiechają się

AKCJA TULIPAN

Korzystając z pięknej jesiennej pogody dzisiejszego ranka czwartoklasiści ze Szkoły Podstawowej w Wierzbnie z opiekunem Panem Wojciechem Olesiewiczem zamienili się w ogrodników i sadzili cebulki tulipanów w centrum miejscowości.

dzieci z klas I-III na zdjęciu przed wejściem na basen.

Program „Umiem pływać” w Gminie Wierzbno

Gmina Wierzbno pozyskała dofinansowanie ze środków Funduszu Zajęć Sportowych dla Uczniów w wysokości 10 000 zł. z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach programu „Umiem pływać”, dzięki któremu uczniowie z klas I-III szkół podstawowych biorą udział w darmowych lekcjach pływania na krytej pływalni w Mińsku Mazowieckim.

Accessibility