Na obrazku widocznym jest baner z napisem „Bitwa regionów 2024 startuje”, ozdobiony kolorowymi, tradycyjnymi wzorami roślinnymi. pojawiło się na nim także logo ministerstwa dostępne i rozwój wsi.

„Bitwa Regionów” ogólnopolski konkurs kulinarny dla Kół Gospodyń Wiejskich

„Bitwa Regionów” to ogólnopolski konkurs kulinarny, w którym reprezentacje Kół Gospodyń Wiejskich przygotowują regionalną potrawę w oparciu o własną recepturę i rodzime produkty. Celem konkursu jest m.in. promowanie regionalnych potraw oraz bogactwa i różnorodności lokalnych tradycji kulinarnych. Ważnym aspektem jest także promowanie i wspieranie Kół Gospodyń Wiejskich.

Na obrazku stożkowym wykonanym z wikliny, który stoi na drewnianym stole. Koszyk jest pusty, krzesło ma ciemnobrązowy kolor i jest umiejscowiony na tle niewyraźnego, neutralnego tła.

Życzenia z okazji Dnia Sołtysa

Drodzy Sołtysi, z okazji Dnia Sołtysa składamy Wam i Członkom Rad Sołeckich podziękowanie za pracę na rzecz lokalnej społeczności, zaangażowanie w sprawy mieszkańców Gminy Wierzbno oraz dobrą współpracę w realizacji wspólnie podejmowanych przedsięwzięć.

Accessibility