Szkoła Podstawowa im. II Armii Wojska Polskiego w Wierzbnie, w ramach której funkcjonuje również Punkt Przedszkolny

Adres: Wierzbno 48, 07-111 Wierzbno
gm. Wierzbno, powiat węgrowski, woj. mazowieckie

tel.: 25 793 47 04

e-mail: gimwierzbno@wp.pl

www: http://zswierzbno.szkolnastrona.pl

Na obrazku wejścia do budynku, które jest otoczone charakterystycznymi oknami. Szkło w oknach wykonane jest z wielokolorowych paneli, które zapewniają całą przestrzeń i wprowadzają kreatywną atmosferę.
Szkoła Podstawowa w Wierzbnie liczy 9 oddziałów, czyli 9 klas, w ramach których uczęszcza 108 uczniów. W szkole pracuje 21 pracowników pedagogicznych oraz 11 pracowników administracji i obsługi.
Punkt Przedszkolny w Wierzbnie do którego uczęszcza 24 dzieci funkcjonuje od 8.00 do 13.00, zajęcia dodatkowe realizowane są w godzinach od 7.30 do 8.00 i od 13.00 do 15.30. W punkcie pracuje 5 pracowników pedagogicznych.

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Krypach

Adres: Krypy 59, 07-111 Wierzbno
gm. Wierzbno, powiat węgrowski, woj. mazowieckie

e-mail: szkolakrypy@o2.pl

tel.: 25 691 89 15

www: http://szkolakrypy.pl/

Na obrazie widocznym jest wysoki budynek pokrytych licznikami okien w różnych, żywych kolorach. Kształt i układ powodujący, że system wydaje się być niebezpieczny i nowoczesny.
Zespół Szkolno- Przedszkolny w Krypach liczy 7 oddziałów, w ramach których uczęszcza 84 dzieci. W szkole pracuje 15 pracowników pedagogicznych, oraz 7 pracowników administracji i obsługi.
Publiczne Przedszkole w Krypach obejmuje 3 oddziały, w ramach których uczęszcza 61 dzieci. Przedszkole czynne jest od 7.30 do 16.00. W przedszkolu pracuje 7 pracowników pedagogicznych oraz 2 pracowników obsługi i administracji.

Nasze placówki oświatowe chętnie korzystają z programów rządowych wspomagających wyposażenie szkoły, a także rozwój dzieci. Do wsparcia rządowego zaliczają się takie programy jak: AKTYWNA TABLICA, NARODOWE CZYTELNICTWO, POSIŁEK W SZKOLE I W DOMU czy też Zdalna Szkoła i Zdalna Szkoła plus, dzięki któremu to szkoły zostały wyposażone w laptopy, co przyczyniło się do ułatwienia nauki zdalnej dzieciom jak i prowadzenia zajęć nauczycielom.

Accessibility