Na zdjęciu widać grupę ludzi w klasie, którzy są sami interakcją. Jeden z nich wydaje się być w trakcie prezentacji lub zgłoszenia dla uczestników.

Wręczenie nagród i dyplomów uczestnikom konkursu plastycznego pn ”Najpiękniejsza Kartka Wielkanocna„ i „Najpiękniejszy Stroik Wielkanocny”

W dniach 26.03.2024r. i 27.03.2024r. w placówkach szkolnych z terenu gminy Wierzbno  odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów uczestnikom konkursu plastycznego pn” Najpiękniejsza Kartka Wielkanocna „ i „Najpiękniejszy Stroik Wielkanocny”.

Na obrazku stożkowym wykonanym z wikliny, który stoi na drewnianym stole. Koszyk jest pusty, krzesło ma ciemnobrązowy kolor i jest umiejscowiony na tle niewyraźnego, neutralnego tła.

Życzenia z okazji Dnia Sołtysa

Drodzy Sołtysi, z okazji Dnia Sołtysa składamy Wam i Członkom Rad Sołeckich podziękowanie za pracę na rzecz lokalnej społeczności, zaangażowanie w sprawy mieszkańców Gminy Wierzbno oraz dobrą współpracę w realizacji wspólnie podejmowanych przedsięwzięć.

Dzieci wraz z nauczycielem oraz wójtem podczas sadzenia tulipanów, wszyscy stoją w rządku, uśmiechają się

AKCJA TULIPAN

Korzystając z pięknej jesiennej pogody dzisiejszego ranka czwartoklasiści ze Szkoły Podstawowej w Wierzbnie z opiekunem Panem Wojciechem Olesiewiczem zamienili się w ogrodników i sadzili cebulki tulipanów w centrum miejscowości.

Accessibility