zdjęcie choinki oraz kartek świątecznych umieszczonych na tablicy informacyjnej urzędu, obok napis WYNIKI KONKUSRU i herb Gminy Wierzbno

Konkurs adresowany był do dzieci z klas 0-VIII. Otrzymaliśmy łącznie 47 prac. Dzieci za pomocą najróżniejszych technik (wycinanki, wyklejanki, zdobienia z koralików, brokatu, cekinów, makaronów, waty, nitek a nawet patyczków do uszu) przedstawiły z czym kojarzą im się Święta Bożego Narodzenia. Na większości kartek znajdują się symbole takie jak choinka, Święty Mikołaj, renifery, prezenty i bombki.

W poniedziałek 4 grudnia zebrała się komisja, która oceniła kartki i wyłoniła zwycięzców. Było to bardzo trudne zadanie gdyż wszystkie prace są wyjątkowe. Ostateczne wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

ZWYCIĘSKA PRACA Julia Pazdyka 7 lat

WYRÓŻNIENIA: Zofia Boruc – 9 lat, Patryk Karczewski – 8 lat, Julia Kłoś – 8 lat, Aleksander Kuśmierczyk – 8 lat, Milena Zdzieborska – 8 lat, Otylia Boguszewska – 5 lat

Jest to pierwszy taki konkurs organizowany przez naszą gminę ale już nie możemy doczekać się kolejnego! Dziękujemy wszystkim dzieciom – jesteśmy bardzo zadowoleni, że tak wiele z was zdecydowało się wziąć udział w nim udział. Dziękujemy też nauczycielom i rodzicom za wsparcie i zaangażowanie.

Wójt Gminy Wierzbno Emil Wąsowski wręczy uczestnikom konkursu dyplomy oraz nagrody podczas spotkań świątecznych w szkołach, tj. 21 grudnia w Szkole w Krypach oraz 22 grudnia w Szkole w Wierzbnie

Accessibility