Sesja odbyła się w środę 27 marca 2024 roku. Zgromadzonych na sesji radnych, Wójta Gminy Wierzbno Pana Emila Wąsowskiego, skarbnika Gminy Wierzbno Panią Martę Haładaj, radnego Rady Powiatu Węgrowskiego Pana Łukasza Komorowskiego,  sołtysów oraz kierowników referatów i jednostek organizacyjnych Gminy przywitała przewodnicząca Rady Gminy Wierzbno Pani Małgorzata Karczewska.

Ważną częścią sesji było podsumowanie pracy Rady Gminy w Wierzbnie w kadencji 2018 – 2024, którą przedstawił Wójt Gminy Emil Wąsowski prezentując krótki film i slajdy o najważniejszych inwestycjach i zrealizowanych zadaniach mijającej kadencji 2018-2024.  Radni Rady Gminy Wierzbno oraz sołtysi  otrzymali pamiątkowe podziękowania za pracę na rzecz Gminy Wierzbno i jej mieszkańców.

Za owocną współpracę, która przełożyła się na szereg inwestycji we wszystkich sołectwach Radnym, sołtysom, kierownikom i dyrektorom jednostek organizacyjnych, pracownikom Urzędu Gminy w Wierzbnie oraz wszystkim mieszkańcom Gminy  podziękował Wójt Gminy Emil Wąsowski.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

Pobierz [25.66 MB]

Załączniki

Accessibility