Plakat ogłasza wyniki konkursu w gminie Wierzbno, z zielonymi i złotymi napisami. Na tle kremowym są konfetti i liście. W lewym rogu tarcza z żółtym niedźwiedziem na niebieskim tle.

OGŁOSZENIE o rozstrzygnięciu Gminnego Konkursu Plastyczno-Ekologicznego „Zwierzęta z recyklingu” oraz „Ratujmy naszą planetę – Gmina Wierzbno”

Urząd Gminy Wierzbno z satysfakcją informuje o zakończeniu i rozstrzygnięciu gminnego konkursu plastyczno-ekologicznego. Głównym celem przedsięwzięcia było upowszechnianie wiedzy proekologicznej, kształtowanie właściwych postaw w zakresie ochrony środowiska naturalnego oraz aktywizacja społeczności lokalnej na rzecz zrównoważonego rozwoju.

Accessibility