Uchodźcom przysługują świadczenia w zakresie zapobiegania i leczenia chorób zakaźnych, czyli szczepienia przeciwko COVID-19, testy w kierunku koronawirusa (antygenowe i PCR) oraz leczenie związane z COVID-19.

Dzieciom uchodźców przysługują szczepienia ochronne w ramach kalendarza szczepień ochronnych (Program Szczepień Ochronnych – PSO na 2022 r.).

Na prośbę Centrum Medyczno-Diagnostycznego Sp. z o.o. z siedzibą w Siedlcach – Urząd Gminy Wierzbno informuje o możliwości skorzystania ze świadczeń medycznych w Przychodni Centrum, w tym do wykonywania obowiązkowych i zalecanych szczepień ochronnych dorosłych i dzieci, m.in. szczepień przeciw COVID-19.

Pacjenci, którzy zdecydują się na wykonanie szczepienia przeciwko COVID-19 w Przychodni Centrum otrzymają również możliwość skorzystania z kwalifikacji do badań profilaktycznych w zakresie: mammografia, cytologia, kolonoskopia, tomografia komputerowa niskodawkowa płuc, czy profilaktyki chorób układu krążenia.

Zapraszamy do kontaktu z pracownikami infolinii Call Center, którzy pomogą w zaplanowaniu świadczeń medycznych oraz szczepień (przeciw COVID-19, szczepień ochronnych) w najbliższej Państwu placówce. Infolinia 25 633 35 55.

 

W załączeniu:

1)   informacja na temat prawa do świadczeń medycznych,

2)   szczegółowy wykaz placówek Centrum MD.

Załączniki

Accessibility