Na obrazku widokje dom płotem. Dach budynku jest biały, co kontrastuje z pozostałą strukturą.

Wójt Gminy Wierzbno serdecznie zaprasza na uroczyste otwarcie dróg gminnych oraz budynków świetlic w Jaworku, Cierpiętach i Wąsoszu i OSP w Jaworku po zakończonych remontach
w dniu 4 marca 2024 r. o godzinie 11.00
Program uroczystości:
11:00 Jaworek: Powitanie gości
11:30 Przejazd do świetlicy w Cierpiętach
12:00 Przejazd do świetlicy w Wąsoszu

W ramach zadań wyremontowano świetlice w Jaworku, Cierpiętach i Wąsoszu oraz budynek OSP w Jaworku za kwotę 2 1550 000 zł dzięki dofinansowaniu w wysokości 1 757 000 zł z Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych Polski Ład.
Remont dróg sfinansowano dzięki wsparciu Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych Polski Ład w wysokości 8 930 000 zł. Całkowity koszt inwestycji 10 388 844,57 zł
Wyremontowano drogi w miejscowościach: Cierpięta, Majdan Helenów, Adamów, Natolin, Brzeźnik, Czerwonka – Folwark, Czerwonka, Soboń, Wierzbno, Kazimierzów, Świdno, Świdno Emin, Soboń II, Świdno Emin II – łącznie ok. 8,5 km.

Wójt Gminy Wierzbno
Emil Wąsowski

Obrazek przedstawia ulotkę szkolną z Polski, która jest wyraźnie widoczna na napisach po polsku, logo szkół oraz różnych technologii edukacyjnych. Ulotka zawiera informacje o lokalizacji szkół, jej ofercie edukacyjnej oraz dodatkowych danych kontaktowych.