Na obrazie mężczyznę znajduje się obok tarczy, którego charakterystyczną cechą jest żółte tło z niedźwiedziem i krzyżem. Wygląd męski, że może być urzędowy lub urzędowy.

Szanowni Państwo!

Serdecznie dziękuję wszystkim mieszkańcom Gminy Wierzbno za świadomy udział w wyborach samorządowych które odbyły się 21 kwietnia 2024 r.

Z przyjemnością chcę podziękować wszystkim wyborcom za to, że oddaliście na mnie swój głos. Zaufanie, jakim mnie obdarzyliście świadczy o tym, że zrealizowane przeze mnie inwestycje spotkały się z uznaniem i zadowoleniem.

Przed nami kolejne lata ciężkiej pracy na rzecz rozwoju naszej Gminy. Jestem przekonany, że rozpoczynająca się kadencja z nowo wybraną Radą Gminy przyniesie kolejne pasmo sukcesów.

Zapraszam wszystkich do współpracy!

Z wyrazami szacunku,

Wójt Gminy Wierzbno