Grafika przedstawia logo projektu BOM BUDŻET OBYWATELSKI MAZOWSZA

Szanowni Mieszkańcy!

Rozpoczęło się głosowanie w Budżecie Obywatelskim Mazowsza na projekt “PIKNIK RODZINNY W WIERZBNIE”, który odbędzie się 15 września 2024 r.

Głosy można oddawać za pośrednictwem strony http://bom.mazovia.pl w terminie od 12 maja do 18 czerwca br.

Jak zagłosować?

Rozpoczynamy od wybrania na stronie pola “GŁOSUJ ONLINE” oraz “ROZPOCZNIJ GŁOSOWANIE”. Kolejnym krokiem jest uzupełnienie swoich danych kontaktowych (konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego w celu weryfikacji danych), następnie wybieramy z listy projektów z puli PODREGIONALNEJ ten, na który chcemy zagłosować (nasz projekt jest oznaczony jako numer 206) dalej klikamy “WYBIERZ” i “ZAGŁOSUJ”.

W ostatnim już kroku musimy podać kod wysłany na nasz numer telefonu i GOTOWE!

Państwu zajmie to tylko chwilę, a nam pomoże w organizacji fajnego wydarzenia, z którego wszyscy skorzystamy. Zachęcamy do oddawania głosów!

Accessibility