Zdjęcia z Gminnych Zawodów Sportowo - Pożarniczych. Pokazują przebieg konkurencji oraz wręczanie nagród

W ubiegłą niedzielę, tj. 25 września na placu przy Szkole Podstawowej w Wierzbnie odbyły się Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze o puchar Wójta Gminy Wierzbno. W zawodach wzięły udział 3 jednostki OSP z terenu naszej gminy.

Nad przebiegiem oraz poprawnością zawodów czuwała komisja sędziowska z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Węgrowie.

Strażacy rywalizowali ze sobą w 2 konkurencjach

• sztafeta pożarnicza 7×50 m z przeszkodami
  • ćwiczenie bojowe

Zawody przebiegły bez żadnych problemów ani kontuzji, zakończyły się następującymi wynikami:

1 MIEJSCE: OSP Krypy

2 MIEJSCE: OSP Wierzbno

3 MIEJSCE: OSP Czerwonka

Gratulujemy wszystkim jednostkom zaciętej rywalizacji i z niecierpliwością czekamy na kolejne zawody. Dziękujemy także licznie przybyłej publice za doping.