Na zdjęciu lasy oraz pola i przebiegający między nimi szlak rzeki Liwiec

Drodzy Mieszkańcy!

Rozpoczęły się prace nad realizacją kolejnego działania w ramach Partnerstwa „Razem dla rozwoju Doliny Liwca”. W związku z tym zachęcamy do udziału w badaniu  dotyczącym działań promocyjnych oraz budowania pozytywnego wizerunku Partnerstwa. Aby wziąć udział badaniu należy wypełnić ankietę https://survey.zohopublic.eu/zs/nHDH5q

W kwestionariuszu zostaniecie Państwo poproszeni o wyrażenie swojej opinii na temat kilku obszarów związanych z Partnerstwem. Badanie skierowane jest do mieszkańców i innych grup docelowych do działań promocyjnych oraz budowania pozytywnego wizerunku Partnerstwa.

Badanie jest poufne. W ankiecie nie ma odpowiedzi dobrych lub złych – najważniejsze jest, aby odpowiadać szczerze i otwarcie. Wypełnienie ankiety zajmie ok. 12 min. Z góry serdecznie dziękujemy za każdą wyrażoną opinię.

Wyniki oraz wnioski z badania będą elementem powstającej Strategii promocji Partnerstwa „Razem dla rozwoju Doliny Liwca”.
Accessibility