Szanowni Państwo,


Urząd Gminy Wierzbno zwraca się z prośbą o zgłaszanie informacji przez mieszkańców Gminy Wierzbno w sprawie przyjętych już uchodźców, podając następujące dane:

- imię i nazwisko

- miejscowość

- liczba przyjętych osób (z podziałem na mężczyzn, kobiety i dzieci)

- telefon kontaktowy

- na jak długo przyjęto rodzinę?

- jakie są potrzeby?

 

Powyższe dane prosimy o przekazywanie pod numerem telefonu 25 793 44 95 wew. 35, poprzez wiadomość e-mail na adres ug@gminawierzbno.pl bądź osobiście w Urzędzie Gminy Wierzbno, Wierzbno 90, 07-111 Wierzbno.

Zebrane informacje pomogą nam w podjęciu działań mających na celu zorganizowanie pomocy.


Ponadto, w przypadku chęci przyjęcia uchodźców z Ukrainy pod swój dach, Urząd Gminy Wierzbno pragnie zapewnić, iż można liczyć na wsparcie ze strony władz gminy w formie zbiórki żywności, artykułów higienicznych, pościeli itp.