Mieszkańcy Gminy Wierzbno !

Urząd Gminy Wierzbno organizuje zbiórkę potrzebnych rzeczy dla dwóch rodzin z Ukrainy przebywających na terenie naszej gminy (dwie kobiety i troje dzieci w wieku: 2 latka chłopiec i 5-6 lat dziewczynka i chłopiec )

Bardzo prosimy osoby chcące wesprzeć potrzebujące rodziny o dostarczenie następujących rzeczy:

  • żywność (mleko, makarony, kasze, ryż, olej, woda, płatki na mleko, dżem, słodycze itp.)
  • środki higieny osobistej (pasta do zębów dla dzieci i dorosłych, szczoteczki do zębów dla dzieci i dorosłych, płyn do kąpieli dla dzieci i dorosłych, szampon do włosów dla dzieci i dorosłych, pampersy rozmiar 6, chusteczki nawilżane dla dzieci, podpaski, papier toaletowy itp.)
  • środki chemiczne (proszek do prania, płyn do mycia naczyń itp.)
  • zabawki dla dzieci, książeczki, kolorowanki, kredki itp.

Osoby, które chciałyby się włączyć w pomoc prosimy o przekazywanie rzeczy do Urzędu Gminy w Wierzbnie od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

W razie pytań prosimy o kontakt z Urzędem Gminy tel. 25 793 44 95 wew. 35Accessibility