Gmina Wierzbno w ramach programu grantowego „Wzmocnij Swoje Otoczenie”, realizowanego przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne, uzyskała dofinansowanie na zakup monitoringu zewnętrznego i utwardzenie placu parkingowego w Wierzbnie przy Urzędzie Gminy.

Projekt ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa mieszkańców Gminy i pracowników Urzędu Gminy w Wierzbnie poprzez instalację monitoringu zewnętrznego i utwardzenie kostką placu za budynkiem Urzędu, gdzie powstanie co najmniej 5  nowych miejsc parkingowych.