Informacje o spotkaniu

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 24 października 2024 roku, w godz. 10:00-12:00, w Centrum Przedsiębiorczości Smolna w Warszawie, ul. Smolna 4.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go e-mailem na adres spotkania@cpe.gov.pl.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Osoby zakwalifikowane otrzymają potwierdzenie zapisu na listę uczestników.

W przypadku pytań dotyczących spotkania prosimy o kontakt mailowy pod adresem: spotkania@cpe.gov.pl lub telefoniczny pod numerem: 22 378 31 77.

Dla kogo?

Spotkanie adresowane jest do przedsiębiorców z województwa mazowieckiego zainteresowanych wsparciem na rozwój działalności gospodarczej.

Program spotkania

Na spotkaniu przedstawimy możliwości wsparcia na rozwój działalności , w tym:

• zakres wparcia PIFE
  • wprowadzenie do Perspektywy Finansowej 2021-2027
  • wsparcie pożyczkowe dla firm w ramach Funduszy Europejskich
  • źródła informacji o Funduszach Europejskich
  • pożyczki dla firm z Regionu Warszawskiego Stołecznego – gościnna prelekcja Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości
  • pożyczki na rozwój firm z Regionu Mazowieckiego Regionalnego – gościnna prelekcja Krajowego Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości
  • sesja pytań uczestników.

Miejsce spotkania informacyjnego

Centrum Przedsiębiorczości Smolna