W dniach 7-10 listopada br. na drogach powiatowych nr DP2247W Kałuszyn (granica powiatu) – Wierzbno – Roguszyn – Korytnica – Paplin na odcinku Czerwonka-Wierzbno, DP4242W Wielądki – Pniewnik – Nojszew – Sulki na odcinku Pniewnik-Skarżyn oraz DP4243W Czerwonka – Krypy odcinek Czerwonka-Strupiechów w godzinach nocnych planowany jest przejazd pojazdów nienormatywnych, co jest związane z transportem turbin wiatrowych do budowy farmy wiatrowej na terenie naszej gminy

Prosimy o zachowanie spokoju i ostrożności na drodze oraz stosowanie się do poleceń i sygnałów wydawanych przez pilotów odpowiedzialnych za zapewnienie bezpiecznego przejazdu.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej Zarządu Dróg Powiatowych w Węgrowie – https://zdpwegrow.pl/pojazdy-nienormatywne-gmina-wierzbno/

AKTUALIZACJA:

W najbliższych dniach (10-14.11.2022 r.) pojawią się kolejne transporty nienormatywne na drogach powiatowych wskazanych poniżej. 

Zachowajmy szczególną ostrożność ja drogach w godzinach nocnych.Accessibility