Mazowsze dla sportu

Z radością informujemy, że Gmina Wierzbno odniosła kolejny sukces w pozyskiwaniu środków na rozwój naszej lokalnej infrastruktury. Dzięki zaangażowaniu Wójta Gminy Wierzbno Emila Wąsowskiego oraz efektywnej współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego udało nam się pozyskać znaczące dofinansowanie w wysokości ponad 370 000 zł.

Kwota 223 491 zł wesprze budowę nowego boiska sportowego przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Krypach.

Kwota 150 000 zł wesprze zakup nowego ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego ze sprzętem ratowniczo-gaśniczym zamontowanym na stałe w Ochotniczej Straży Pożarnej w Krypach.

Inwestycje te nie tylko pozytywnie wpłyną na rozwój naszej społeczności, ale także stworzą nowe możliwości dla naszych mieszkańców, zwłaszcza dzieci i młodzieży oraz strażaków.

tablicaztablica