Na obrazku są wielkie jajka, na których znajdują się słowa: „ginny”, „konkurs”, „plastik” i „czech”. Jajka jest wykonane z różnokolorowych materiałów, a każde z nich ma inny wyraz napisany czarnym tuszem.

Wójt Gminy Wierzbno ogłasza konkurs plastyczny “Najładniejsza Kartka Wielkanocna” dla dzieci klas 0 – III.

Praca powinna mieć format A5 (21×14,8 cm.), wykonana techniką dowolną, np. pastele, kredki, farby, wycinanka, wydzieranka, techniki łączone itp.

Termin nadesłania prac upływa w dniu 15 marca 2024 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w terminie do 23 marca 2024 r.

Prace należy dostarczyć osobiście do sekretariatu urzędu lub przesłać za pośrednictwem poczty na adres Wierzbno 90, 07-111 Wierzbno.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. Pokażcie nam z czym najbardziej kojarzy Wam się Wielkanoc.

Na zwycięzców czekają nagrody!

Dodać alternatywne teksty:

GŁÓWNY: