napis GMINNY KONKURS PLASTYCZNY na beżowym tle, a nad nim herb gminy Wierzbno, w czterech rogach strony są gałązki świerkowe

Wójt Gminy Wierzbno ogłasza konkurs plastyczny “Najładniejsza Kartka Bożonarodzeniowa” dla dzieci i młodzieży klas 0 – VIII.

Praca powinna mieć format A5 (21×14,8 cm.), wykonana techniką dowolną, np. pastele, kredki, farby, wycinanka, wydzieranka, techniki łączone itp.

Termin nadesłania prac upływa w dniu 1 grudnia 2023 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w terminie do 6 grudnia 2023 r.

Prace należy dostarczyć osobiście do sekretariatu urzędu lub przesłać za pośrednictwem poczty na adres Wierzbno 90, 07-111 Wierzbno.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. Pokażcie nam z czym najbardziej kojarzą Wam się Święta Bożego Narodzenia i co w nich najbardziej kochacie!

Na zwycięzców czekają nagrody!

Plakat konkursu, zawierający informacje o tytule konkursu i dacie składania prac. Dodatkowo grafika choinki i świętego mikołaja