Z ogromną przyjemnością zapraszamy do udziału w kolejnym bezpłatnym webinarze organizowanym przez ZDAY, dedykowany uczniom przygotowującym się do Egzaminu Ósmoklasisty. Będzie poruszany jeden z kluczowych obszarów matematycznych – pierwiastki i potęgi.

Jak dać sobie radę z potęgami i pierwiastkami na Egzaminie Ósmoklasisty? Dowiesz się z najbliższego webinaru ZDAY. Temat omówi Karol Wilczyński, ekspert od bezstresowego i skutecznego nauczania. Pomógł już tysiącom uczniów w przygotowaniach do matur i egzaminów.

W trakcie webinaru poznasz i przećwiczysz proste i skuteczne sposoby radzenia sobie z potęgami i pierwiastkami. To wszystko w oparciu o zadania, które można spotkać na egzaminie ósmoklasisty!

Termin spotkania: 08.02 (czwartek), godzina 19:00.

Aby otrzymać link do transmisji, zapisz się na stronie: https://zday.pl/egzamin-osmoklasisty/

 

Accessibility