Przedsiębiorco!

CENTRALNA EWIDENCJA I INFORMACJA O DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ oraz Biznes.gov.pl przypomina i informuje, iż:

10 grudnia 2021 r. konta użytkowników ceidg.gov.pl zostaną wyłączone. Zastąpi je Konto Przedsiębiorcy na Biznes.gov.pl, połączone automatycznie z danymi z CEIDG. Aby uzyskać dostęp do Konta Przedsiębiorcy musisz się zarejestrować. Skorzystaj z instrukcji rejestracji i logowania w serwisie Biznes.gov.pl. Zmieni się również sposób elektronicznego składania wniosków oraz wygląd zaświadczeń CEIDG.

Dowiedz się więcej o zmianach w CEIDG. W związku z tą zmianą od 10 grudnia 2021 r., godz. 17.00 do 11 grudnia 2021 r, godz. 18.00 wprowadzamy usprawnienia, które wiążą się z przejściowymi utrudnieniami w realizacji usług CEIDG oraz logowaniem do Konta Przedsiębiorcy na Biznes.gov.pl.

Za utrudnienia przepraszamy.

CEIDG oraz Biznes.gov.plAccessibility