zdjęcia przedstawiają NOWY RADIOWÓZ I OSOBY : WÓJTÓW, POLICJANTÓW

Komenda Powiatowa Policji w Węgrowie otrzymała nowy radiowóz. Nowy samochód posłuży policjantom w efektywniejszym zapewnianiu bezpieczeństwa mieszkańcom powiatu węgrowskiego.

Pojazd został zakup dzięki sfinansowaniu go przez Komendę Główną Policji oraz lokalne samorządy.

W dniu 13.04.2023 roku odbyło się przekazanie nowego radiowozu marki KIA Ceed z nowym oznakowaniem.

Zakup tego nowoczesnego radiowozu był możliwy dzięki wsparciu finansowym Komendy Głównej Policji oraz samorządów z powiatu węgrowskiego min. Urzędu Gminy w Wierzbnie,  Urzędu Gminy w Grębkowie oraz Urzędu Gminy w Korytnicy.

Samochód niewątpliwie przyda się policjantom w codziennej służbie w poruszaniu się po rozległych terenach  powiatu. Inwestycja na pewno przyczyni się w zapewnieniu bezpieczeństwa mieszkańców  oraz pilnowania porządku publicznego.

Accessibility