Wójt Gminy Wierzbno – Gminny Komisarz Spisowy oraz Gminne Biuro Spisowe informują, że w dniu 5 września 2021 r. w godzinach od 13 do 16 , podczas trwania uroczystości obchodów jubileuszu 100-lecia jednostki OSP w Wierzbnie, będzie zorganizowany mobilny punkt umożliwiający udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców gminy Wierzbno, którzy jeszcze nie wzięli udziału w spisie do skorzystania z obecności rachmistrza spisowego i spisania siebie i wspólnie zamieszkałych członków rodziny. Aby tego dokonać należy znać numery PESEL wszystkich spisywanych osób, metraż i rok oddania do użytku domu, miejsca pracy, wykształcenie i zawód wspólnie zamieszkałych domowników.

Przypominamy, że spis trwa tylko do końca września 2021 r. i jest obowiązkowy dla wszystkich.
Zapraszamy w niedzielę na plac przed Szkołą Podstawową w WierzbnieAccessibility