Rekrutacja uczestników do udziału w między terytorialnym projekcie współpracy - ZYDEL
06.08.2021 (17:45) Agata Małczuk
Stowarzyszenie - Lokalna Grupa Działania "Bądźmy Razem" rusza z kolejnym między terytorialnym projektem współpracy pt. „Zachowanie dziedzictwa lokalnego poprzez promocję potraw regionalnych i rękodzieła artystycznego” o akronimie ZYDEL LGD "Bądźmy Razem" organizuje na swoim obszarze warsztaty z rękodzieła artystycznego: ceramiczno-garncarskie, rzemiosło drewniane, kowalstwo artystyczne, twórczość plastyczna. Udział w projekcie należy zgłosić poprzez formularz zgłoszeniowy, udostępniony pod linkiem tutaj do dnia 14.08.2021 roku. Udział w projekcie jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona na każde warsztaty. Decyduje kolejność zgłoszeń. Partnerem w projekcie jest Lokalna Grupa Działania "Równiny Wołomińskiej".